mObywatel - legitymacje …

Wszelkie pytania dotyczące dokumentów, klubu, członkostwa.
Awatar użytkownika
TanRiv
Posty: 72
Rejestracja: 2021-09-20 19:45

mObywatel - legitymacje …

Post autor: TanRiv » 2026-05-28 11:01

https://info.mobywatel.gov.pl/aktualnos ... sportowego

mam najnowszą wersję aplikacji 4.83.0 i jeszcze nie mam

dajcie znać jak wam pojawią

Awatar użytkownika
bynio204
Posty: 18
Rejestracja: 2018-01-16 22:29

Re: mObywatel - legitymacje …

Post autor: bynio204 » 2026-05-28 12:02

Wszędzie info , że od 01.06 .2026. a w mobywatelu, że do 01.06.2026 ciekawe ? :)

Awatar użytkownika
szopa-michal@tlen.pl
Posty: 247
Rejestracja: 2022-07-27 13:54

Re: mObywatel - legitymacje …

Post autor: szopa-michal@tlen.pl » 2026-05-28 12:59

A mnie tam akurat dokumenty PZSS zupełnie nie kręcą w mObywatelu. Nie wiem po co i na co to komu potrzebne bo na codzień ich się nie okazuje. Jedynym dokumentem który dla nas powinien tam być to Legitymacja posiadacza broni (+ legitymacja osoby dopuszczonej). To przydaje się na zakupach i w codziennym noszeniu / przemieszczaniu się z bronią. W takim układzie to nic nie znaczący populistyczny „ukłon” (lub raczej splunięcie) w stronę środowiska które w ankiecie wyraziło chęć uzyskania zdigtalizowanej wersji dokumentów o których napisałem powyżej.

Awatar użytkownika
bynio204
Posty: 18
Rejestracja: 2018-01-16 22:29

Re: mObywatel - legitymacje …

Post autor: bynio204 » 2026-05-28 13:15

szopa-michal@tlen.pl pisze:
2026-05-28 12:59
A mnie tam akurat dokumenty PZSS zupełnie nie kręcą w mObywatelu. Nie wiem po co i na co to komu potrzebne bo na codzień ich się nie okazuje. Jedynym dokumentem który dla nas powinien tam być to Legitymacja posiadacza broni (+ legitymacja osoby dopuszczonej). To przydaje się na zakupach i w codziennym noszeniu / przemieszczaniu się z bronią. W takim układzie to nic nie znaczący populistyczny „ukłon” (lub raczej splunięcie) w stronę środowiska które w ankiecie wyraziło chęć uzyskania zdigtalizowanej wersji dokumentów o których napisałem powyżej.
Dokładnie tak

Awatar użytkownika
TanRiv
Posty: 72
Rejestracja: 2021-09-20 19:45

Re: mObywatel - legitymacje …

Post autor: TanRiv » 2026-05-28 16:55

zgadzam się ale od czegoś trzeba zacząć.
dobry pierwszy krok

Awatar użytkownika
woytas
Posty: 1866
Rejestracja: 2015-04-17 14:15

Re: mObywatel - legitymacje …

Post autor: woytas » 2026-05-28 19:50

Już można dodawać.
Ale nie ma prowadzącego z Loku

Myrol
Posty: 41
Rejestracja: 2024-04-18 14:14

Re: mObywatel - legitymacje …

Post autor: Myrol » 2026-05-28 21:31

I jak sie LOK nie dogada z PZSS to niestety nie bedzie ..
Mateusz M

Awatar użytkownika
tommi
Posty: 4300
Rejestracja: 2014-10-01 11:48
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: mObywatel - legitymacje …

Post autor: tommi » 2026-05-29 04:52

dawniej jak prezes Loku był wiceprezesem w pzss i na odwrót też współpraca nie była łatwa
pozdrawiam Tommi

Awatar użytkownika
trilag
Posty: 19
Rejestracja: 2025-03-12 13:56

Re: mObywatel - legitymacje …

Post autor: trilag » 2026-06-01 10:32

Ja też mam już widoczne dokumenty za wyjątkiem prowadzącego

Awatar użytkownika
Mat_Gab
Posty: 12
Rejestracja: 2025-02-26 09:20

Re: mObywatel - legitymacje …

Post autor: Mat_Gab » 2026-06-15 09:59

Ktoś już ma te uprawnienia prowadzącego dodane ? Trzeba się kontaktować z PZSS jak podaje monit w aplikacji mobywatela ?

ODPOWIEDZ