Znaleziono 666 wyników
- 2026-04-30 09:46
- Forum: Kupię
- Temat: wózek sklepowy
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 1180
Re: wózek sklepowy
Pod każdym większym marketem od 1zł, max 5zł

- 2026-01-21 19:20
- Forum: Pytania-odpowiedzi
- Temat: Problem z WPA - pozwolenie na broń
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 2693
Re: Problem z WPA - pozwolenie na broń
Tak jak Tomek napisał. Na tym etapie chyba nawet szkoda kłopotać jakichś radców prawnych.
To normalna sytuacja.
To normalna sytuacja.
- 2025-10-17 10:27
- Forum: Sprzęt, ekwipunek, akcesoria...
- Temat: Zakup używanego rewolweru
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 4090
Re: Zakup używanego rewolweru
Kupowałem nowego, ale z tego co pamiętam z różnych info to w używanych trzeba zwrócić na luzy bębna i to w każdej osi.
Poziomo - żeby się jak najbardziej centralnie zatrzymywał przed lufą.
W osi lufy - im większy pomiędzy bębnem a lufą tym większe przedmuchy, spadek prędkości etc. (Rewolwery do ...
Poziomo - żeby się jak najbardziej centralnie zatrzymywał przed lufą.
W osi lufy - im większy pomiędzy bębnem a lufą tym większe przedmuchy, spadek prędkości etc. (Rewolwery do ...
- 2025-09-29 11:54
- Forum: Pytania-odpowiedzi
- Temat: !!! Orzeł bez korony !!! Zmieńmy nasze logo
- Odpowiedzi: 37
- Odsłony: 10939
Re: !!! Orzeł bez korony !!! Zmieńmy nasze logo
W sumie to dobrze, że tylko takie problemy mamy - nie?

- 2025-09-13 20:09
- Forum: Pytania-odpowiedzi
- Temat: !!! Orzeł bez korony !!! Zmieńmy nasze logo
- Odpowiedzi: 37
- Odsłony: 10939
Re: !!! Orzeł bez korony !!! Zmieńmy nasze logo
Marcin - albo coś źle zrozumiałeś, albo źle zapamiętałeś, albo... (nie,mam nadzieję, że nie robisz tego z premedytacją).
No jeszcze możesz mnie z kimś mylić.
Moja pamięć też nie jest idealna (w końcu mamy swoje lata), ale nie wierzę, żebym zobowiązał się ustalać jakieś nagrody, chociażby z tego ...
No jeszcze możesz mnie z kimś mylić.
Moja pamięć też nie jest idealna (w końcu mamy swoje lata), ale nie wierzę, żebym zobowiązał się ustalać jakieś nagrody, chociażby z tego ...
- 2025-09-12 22:11
- Forum: Pytania-odpowiedzi
- Temat: !!! Orzeł bez korony !!! Zmieńmy nasze logo
- Odpowiedzi: 37
- Odsłony: 10939
Re: !!! Orzeł bez korony !!! Zmieńmy nasze logo
Marcin, nie wiem dlaczego tak ci zależy, żeby to zrzucić na mnie - pewnie masz w tym jakiś cel...
Piszesz o "faktach", jednocześnie mijając się z prawdą.
Po zebraniu przygotowałem szczegółowy regulamin konkursu, którego treść uzgodniliśmy na łonie zarządu (17.02.2024). No to skoro fakty to:
- 17go ...
Piszesz o "faktach", jednocześnie mijając się z prawdą.
Po zebraniu przygotowałem szczegółowy regulamin konkursu, którego treść uzgodniliśmy na łonie zarządu (17.02.2024). No to skoro fakty to:
- 17go ...
- 2025-09-12 10:27
- Forum: Pytania-odpowiedzi
- Temat: !!! Orzeł bez korony !!! Zmieńmy nasze logo
- Odpowiedzi: 37
- Odsłony: 10939
Re: !!! Orzeł bez korony !!! Zmieńmy nasze logo
Niestety decyzja ta nigdy nie została wprowadzona w życie gdyż została zablokowana przez TommyT.
A na jakiej podstawie tak twierdzisz? :shock:
Tylko dlatego, że nie jestem zwolennikiem tego pomysłu?
Temat "umarł śmiercią naturalną". Zauważ, że osoby głosujące "za" w poprzedniej kadencji, tym Ty ...
- 2025-09-09 21:18
- Forum: Pytania-odpowiedzi
- Temat: !!! Orzeł bez korony !!! Zmieńmy nasze logo
- Odpowiedzi: 37
- Odsłony: 10939
Re: !!! Orzeł bez korony !!! Zmieńmy nasze logo
Wnosząc z argumentów (kalka), przeniosła się pewna dyskusja z forum zarządu na forum ogólne.
Chyba 2 członków zarządu którym nie spodobała się decyzja reszty, próbuje użyć "głosu ludu" aby forsować swoje idee, próbując w ten sposób wywierać nacisk.
Mam wrażenie Tomek, że dałeś się manipulować.
No ...
Chyba 2 członków zarządu którym nie spodobała się decyzja reszty, próbuje użyć "głosu ludu" aby forsować swoje idee, próbując w ten sposób wywierać nacisk.
Mam wrażenie Tomek, że dałeś się manipulować.
No ...
- 2025-07-16 09:44
- Forum: Pytania-odpowiedzi
- Temat: Poppery i blachy
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 12410
Re: Poppery i blachy
Może dobrze by było, żeby teraz ktoś jednak się przyznał.
Albo po prostu anonimowo podrzucił do bunkra nowe.
Albo po prostu anonimowo podrzucił do bunkra nowe.
- 2025-04-01 10:53
- Forum: Pytania-odpowiedzi
- Temat: Zmiana regulaminu PZSS dotyczącego patentu
- Odpowiedzi: 54
- Odsłony: 18075
Re: Zmiana regulaminu PZSS dotyczącego patentu
Akurat nie jestem zwolennikiem.
Skoro regulujemy dokładnie wymagania egzaminu i egzamin ma być obiektywny i uczciwy to nie powinno mieć znaczenia gdzie zdajesz.
To jakieś trudne do wytłumaczenia (oprócz kasy) ograniczenie.
A to całe "odbieranie" na podstawie "leckeważącego"... czyli jakiego? Gdzie ...
Skoro regulujemy dokładnie wymagania egzaminu i egzamin ma być obiektywny i uczciwy to nie powinno mieć znaczenia gdzie zdajesz.
To jakieś trudne do wytłumaczenia (oprócz kasy) ograniczenie.
A to całe "odbieranie" na podstawie "leckeważącego"... czyli jakiego? Gdzie ...