Podziękowania

Dział techniczny
Zablokowany
Awatar użytkownika
tommi
Posty: 3804
Rejestracja: 2014-10-01 11:48
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Podziękowania

Post autor: tommi » 2015-12-02 09:51

Koleżanki i Koledzy,
coraz więcej z Was bierze sprawy w swoje ręce i angażuje się w prace na rzecz klubu.
Bardzo Wam dziękujemy, bo przecież to Wy tworzycie ten klub.
A że nie chcielibyśmy, żeby Wasza praca pozostała niezauważona - zakładamy ten temat - aby w imieniu klubowiczów - móc podziękować.
A więc DZIĘKUJEMY.

Jest tego sporo, spróbuję to zebrać, a jeśli kogoś pominę - to proszę się nie obrażać tylko przypomnieć ;)

1. Grupa skupiona wokół RSC, TF Skorpion oraz WiN doprowadziła strzelnicę do ładu po letnich huraganach.

2. Leszek Nowrot podarował nam instalację fotowoltaiczną do oświetlenia bunkra na Paruszowcu, podkłady kolejowe na kulochwyt oraz podkłady pod tarcze.

3. Grzegorz Caban - wykonał wejście do kontenera sędziowskiego.

4. Silna grupa pod wezwaniem Krzyśka Krajewskiego przeprowadziła remont strzelnicy pneumatycznej, a ostatnio Jacek Piontek doprowadził do porządku podłogę.
pozdrawiam Tommi

Awatar użytkownika
kirs
Posty: 1179
Rejestracja: 2014-10-01 11:25

Re: Podziękowania

Post autor: kirs » 2015-12-02 10:31

Darek Skoczylas,
za przywiezienie stempli budowlanych i opon,
za przygotowanie tabliczek znaczących metry/odległości na strzelnicy.
-= si vis pacem, para bellum =-

Awatar użytkownika
TommyT
Posty: 2037
Rejestracja: 2014-10-01 13:43

Re: Podziękowania

Post autor: TommyT » 2015-12-02 10:35

O właśnie Darek - czułem, że coś umknęło, a nawet chciałem się przecież posłużyć jego zdjęciami tabliczek (jak rozmawialiśmy z Tomkiem).

5. Staraniem Adolfa Siemaszkiewicza, został usypany wał ziemny na strzelnicy, który znacząco podniósł bezpieczeństwo strzelania.

Awatar użytkownika
tommi
Posty: 3804
Rejestracja: 2014-10-01 11:48
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Podziękowania

Post autor: tommi » 2015-12-02 14:54

Jest wiele osób, kótre przyczyniły i nadal dbają o rozwój naszego klubu, strzelnicy i nas samych.
BARDZO SERDECZNE PODZIĘKOWANIA WSZYSTKIM, KTÓRZY POWINNI A BYĆ MOŻE NIE OTRZYMALI TAKIEGO PODZIĘKOWANIA.
Nie chciałbym nikogo pominąc, ale to się może darzyć, tym bardziej w takim okresie gdzie jest duzo na głowie zarządui osób funkcyjnych.

JESZCZE RAZ BARDZO DZIĘKUJĘ, WSZYSTKIM BEZ WYJĄTKU.
pozdrawiam Tommi

Awatar użytkownika
skoki
Posty: 148
Rejestracja: 2014-10-06 21:12

Re: Podziękowania

Post autor: skoki » 2015-12-02 20:00

Bardzo dziękuję wszystkim za podziękowania, obiecuję w miarę możliwości działać dalej na rzecz klubu :)

Awatar użytkownika
KrzysztofK
Posty: 180
Rejestracja: 2015-09-09 15:26
Lokalizacja: Rybnik

Re: Podziękowania

Post autor: KrzysztofK » 2015-12-04 14:55

Ja również bardzo dziękuję i chciałbym ze swojej strony podziękować tym, którzy w równym stopniu co ja, przyczynili się do odremontowania pneumatyka. W szczególności:
Wojtkowi Janosowi,
Markowi Mazurkiewiczowi,
Michałowi Okrasińskiemu,
Rafałowi Poleszakowi,
Mariuszowi Poprawie,
Bez Was nic bym nie zrobił.
W kupie siła :-) Fajnie być pośród takiej grupy ludzi.
Ostatnio na zawodach nieznajomy mi człowiek pochwalił drogowskazy na strzelnicę, mówiąc, że teraz droga do strzelnicy jest bardzo ładnie oznaczona.
Wierzcie mi - serducho rośnie jak takie coś się słyszy.

No i nie wolno zapominać o Szymku. Ten 13-latek, wcześnie rano, pojawia się na strzelnicy przygotowując ją do zawodów.
Także podczas ich trwania dzielnie pomaga sędziom. Kojarzycie chłopaka pomykającego na rowerze pomiędzy stanowiskami? To właśnie on.
Widzimy, widzimy i doceniamy!

Zablokowany