Zasady pobierania broni klubowej

Wszelkie pytania dotyczące dokumentów, klubu, członkostwa.
Awatar użytkownika
skoki
Posty: 148
Rejestracja: 2014-10-06 21:12

Re: Zasady pobierania broni klubowej

Post autor: skoki » 2015-11-26 12:11

zgadza się, zarząd liczy 10 osób, może czas podzielić obowiązki ... i poinformować na forum członków klubu kto za co odpowiada, bądź czym się w klubie będzie zajmować, żeby poszczególni klubowicze chcąc coś zrobić dla klubu wiedzieli z kim się kontaktować.

Awatar użytkownika
Bogdan
Posty: 919
Rejestracja: 2014-10-17 08:54

Re: Zasady pobierania broni klubowej

Post autor: Bogdan » 2015-11-26 13:31

Konkluzja poprawna. Zarząd też po długich i ciężkich pracach plenarnych oraz głównie kuluarowych doszedł do podobnych wniosków i od pewnego czasu prace nad kalendarzem zamierzeń z podziałem na zadania i osoby koordynujące trwają. Puki co trzeba improwizować. Więc Pytanie o chętnego do modernizacji forum aktualne.

Awatar użytkownika
kjakubiak
Posty: 73
Rejestracja: 2015-07-30 22:15
Lokalizacja: Pszów

Re: Zasady pobierania broni klubowej

Post autor: kjakubiak » 2015-11-26 14:50

Jesli chodzi o zajęcie się forum to ja bardzo chętnie.
Pozdrawiam
Kamil

Awatar użytkownika
kirs
Posty: 1179
Rejestracja: 2014-10-01 11:25

Re: Zasady pobierania broni klubowej

Post autor: kirs » 2015-11-26 15:26

na początku grudnia jest zebranie zarządu, zaproponuję utworzenie działu z dostępem tylko dla klubowiczów.
-= si vis pacem, para bellum =-

Awatar użytkownika
skoki
Posty: 148
Rejestracja: 2014-10-06 21:12

Re: Zasady pobierania broni klubowej

Post autor: skoki » 2015-11-26 17:11

Kirs, ja już o tym pisałem 06.05.2015 o wyodrębnienie części forum tylko dla członków klubu. I co i pozostało bez odpowiedzi. Moja propozycja odbiła się od ściany. Ciekaw jetem kiedy jako członek klubu będę mógł się dowiedzieć jak wygląda kondycja klubu, stan inwentaryzacji sprzętu, planach zarządu na najbliższy czas itp itd.

Awatar użytkownika
TommyT
Posty: 2039
Rejestracja: 2014-10-01 13:43

Re: Zasady pobierania broni klubowej

Post autor: TommyT » 2015-11-26 17:23

Wątpię, żeby niektóre informacje ukazywały się nawet w zamkniętej cześci forum.
Natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, żeby do klubu przyjechac i porozmawiać.
Wiem, że z boku tego nie widać, ale nowy zarząd od razu dostał i wziął mnóstwo zadań na głowę.
Między innymi inwentaryzację zleconą przez ZW (wszystkie jednostki LOK), wszystkich środków, problemy z wiatą, kursy, organizację kasy, treningów i magazynu, regulaminy.
Oczywiście to wszystko wraz z bieżącymi imprezami, ustaleniem kalendarza imprez na przyszły rok, wraz z konsultacjami (LOK, PZSS inni), powoli rozpopczynające się "szaleństwo" związane z wnioskami na przedłużenie licencji oraz składkami, i tak mógłbym jeszcze wymieniać jakiś czas.
Jesli ktoś ma watpliwości - można sprawdzić kiedy kto jest w klubie i magazynie (nie tylko w dni klubowe - bo już regułą stały się wtorki i piątki).
Nie żebym się żalił, ale po prostu trzeba czasu żeby to wszystko ogarnąć i skierować na właściwe tory.
Więc jeśli ktoś nie odpowiedział - to albo nie było co odpowiedzieć, albo umknęło i uległo niestety pilniejszym sprawom - ale nie zostało olane. :)

Awatar użytkownika
wodnikszuwarek
Posty: 174
Rejestracja: 2015-09-05 15:55
Lokalizacja: Rybnik

Re: Zasady pobierania broni klubowej

Post autor: wodnikszuwarek » 2015-11-26 23:10

Rafał Poleszak pisze:Dziś otrzymałem legitymacje dopuszczenia do broni. W związku z tym chciałem zapytać
Jakie są zasady wydawania broni klubowej.
Kto wydaje - personalia
Czy można też pobrać/kupić amunicję.
Chodzi mi głównie o możliwość pobrania broni w celach treningowych.
Może jakieś regulamin pobierania podwieszony na forum?

Niestety muszę Cie zmartwić ,osobom posiadającym legitymacje dopuszczenie do posiadania broni broni klubowej nie wypożyczam .
Broń oraz amunicje na treningi , zawody dowożę osobiście albo koledzy instruktorzy i wtedy bez problemu można z niej korzystać.

Awatar użytkownika
Rafał Poleszak
Posty: 247
Rejestracja: 2015-06-17 07:18
Kontakt:

Re: Zasady pobierania broni klubowej

Post autor: Rafał Poleszak » 2015-11-26 23:43

Nie zmartwiłeś mnie. Po dyskusji w tym wątku odechciało mi sie prosić. Wkrótce będę posiadał własną ale na razie nie przewiduje zakupu strzelby dlatego pytałem o możliwości wypożyczenia. Ale nic tam jakoś przeżyję.
Meblarz www.Edus-Meble.pl
Instruktor TKD www.tkd.rybnik.pl
Nauczyciel j. angielskiego

Awatar użytkownika
TommyT
Posty: 2039
Rejestracja: 2014-10-01 13:43

Re: Zasady pobierania broni klubowej

Post autor: TommyT » 2015-11-27 00:13

Czym innym jest wypożyczenie broni klubowej dla posiadaczy zezwolenia, a czym innym dla osoby legitymującej się dopuszczeniem do posiadania w celach organizacji, uczestnictwa w zawodach sportowych.

Awatar użytkownika
skoki
Posty: 148
Rejestracja: 2014-10-06 21:12

Re: Zasady pobierania broni klubowej

Post autor: skoki » 2015-11-27 00:20

I tu jest właśnie problem. Ponieważ Wy starzy wyjadacze co na broni zjedli zęby :) uważacie że wszyscy inni też się znają na wszystkim i wszystko wiedzą. A tu nie jest tak właśnie. Wiec zamiast od razu odsyłac do linków itp to może warto byłoby koledze i innym nieuswiadomionym wyłożyć łopatologicznie i po koleżeńsku co i jak. A potem sobie chłop dokładnie doczyta ze zrozumieniem ustawy, rozporządzenia itp itd.

ODPOWIEDZ