rezerwacja strzelnicy

Wszelkie pytania dotyczące dokumentów, klubu, członkostwa.
Awatar użytkownika
TomekK
Posty: 38
Rejestracja: 2021-03-05 21:35

rezerwacja strzelnicy

Post autor: TomekK » 2024-03-08 14:41

Czołem,

Jeśli dobrze kojarzę obecny regulamin rejestracji został wprowadzony w czasach około pandemicznych jako odpowiedź na zasady jakie ogłosił rząd (wtedy zaczynałem przygodę z klubem więc mogę się mylić)

Rozumiem że jest nas dużo, porządek musi być, ale jeśli "sms/zgłoszenie jest głównie dla wiedzy Zarządu i prowadzenia rejestracji" i został usunięty warunek że możemy korzystać ze strzelnicy dopiero jeśli zostaliśmy wpisani do kalendarza to czy można wprowadzić jakieś odstępstwa od warunku rejestracji obecności na strzelnicy co najmniej 24 godziny przed wizytą?

Wyjście na strzelnicę mam głównie w godzinach pracy jeśli wypadnie mi chwila wolnego, a w większości przypadków dowiaduje się o tym rano i z chęcią wpadłbym za 4/5 godzin postrzelać.

Wiem że strzelnica może być zarezerwowana i nie jest to ujęte w kalendarzu (chociaż to pewnie rzadkość), i nie chce nikogo zmuszać że ma już natychmiast wysłać info że nie można korzystać. Ale osobiście wolałbym mieć opcje wyskoczenia w wolnej chwili i dowiedzenia się na miejscu że jest rezerwacja niż odpuszczać kolejny raz wyjście bo miałem się zgłosić dzień wcześniej.

Awatar użytkownika
tommi
Posty: 3804
Rejestracja: 2014-10-01 11:48
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: rezerwacja strzelnicy

Post autor: tommi » 2024-03-08 15:12

obowiązek zarząd utrzymał, zarząd chce wiedzieć kto korzysta i kiedy

panowie to i tak nieźle w porównaniu do innych strzelnic gdzie są wyznaczone 2-3 dni w miesiącu, albo tylko pod okiem kierownika strzelnicy

oczywiście rozumię, że komuś może wyskoczyć to i owo, ale te zasady zostały powołane żeby móc nad tym panować, i wydaje się że jest ok
pozdrawiam Tommi

Awatar użytkownika
mikesken
Posty: 153
Rejestracja: 2016-08-25 15:09
Lokalizacja: Rybnik

Re: rezerwacja strzelnicy

Post autor: mikesken » 2024-03-16 21:48

Myślę, że w ogólnym rozrachunku rezerwacje to w korzyść w większości sytuacji. Każdy z nas ma np. podgląd na to, ile osób w danym momencie będzie na strzelnicy. Można z tego powodu m.in. lepiej zaplanować trening. Rezerwacje wyeliminowały też imho spontaniczne przyjazdy osób spoza klubu

Awatar użytkownika
szopa-michal@tlen.pl
Posty: 125
Rejestracja: 2022-07-27 13:54

Re: rezerwacja strzelnicy

Post autor: szopa-michal@tlen.pl » 2024-03-16 22:15

I tak przyjeżdżają osoby bez rezerwacji. Zdarzało mi się, że niby miałem być sam, a były jeszcze np. ze 3 osoby. A to czy z Klubu czy spoza…? Pytanie czy mamy jak to weryfikować…?

Awatar użytkownika
TommyT
Posty: 2037
Rejestracja: 2014-10-01 13:43

Re: rezerwacja strzelnicy

Post autor: TommyT » 2024-03-17 13:54

Polecam zapoznać się z pkt 8 regulaminu korzystania ze strzelnicy (obowiązek identyfikacji).

Awatar użytkownika
kirs
Posty: 1179
Rejestracja: 2014-10-01 11:25

Re: rezerwacja strzelnicy

Post autor: kirs » 2024-03-18 09:20

szopa-michal@tlen.pl pisze:
2024-03-16 22:15
I tak przyjeżdżają osoby bez rezerwacji. Zdarzało mi się, że niby miałem być sam, a były jeszcze np. ze 3 osoby. A to czy z Klubu czy spoza…? Pytanie czy mamy jak to weryfikować…?
Tak, jeśli przyjechałeś i zastałeś osoby które nie są wpisane to powinieneś zapytać o to kto ma prowadzącego - ten odpowiada za bezpieczeństwo, i kto ma identyfikator klubowy, jeśli będą jakieś pyskówki - jest telefon, dzwoń, jak będzie możliwość to ktoś z zarządu podjedzie.

Nasza strzelnica to dobro klubowe o które powinniśmy dbać i pilnować żeby osoby postronne nie robiły tam dziadostwa.
-= si vis pacem, para bellum =-

ODPOWIEDZ