Turniej dynamiczny 22.10.2017

Awatar użytkownika
mikesken
Posty: 153
Rejestracja: 2016-08-25 15:09
Lokalizacja: Rybnik

Re: Turniej dynamiczny 22.10.2017

Post autor: mikesken » 2017-10-23 14:54

Rafał, na odprawie przed strzelaniem wyraźnie poinformowałem Was o kątach 90, 90 i górnej granicy kulochwytu. Zwracałem również uwagę na fakt, że wały boczne są niższe i dla nich również stosuje się ich górną krawędź. Więc to co teraz piszesz jest nieprawdą. Jeżeli ktoś tu ma swoje widzimisie w tej kwestii to niestety Ty - wszystkie pozostałe osoby słyszały informację o kątach bezpieczeństwa.

Awatar użytkownika
mikesken
Posty: 153
Rejestracja: 2016-08-25 15:09
Lokalizacja: Rybnik

Re: Turniej dynamiczny 22.10.2017

Post autor: mikesken » 2017-10-23 15:04

i niestety zaczyna to wyglądać niesmacznie - trafiłeś no-shoota i miałeś przestrzelinę w drugiej tarczy, która była dziwnie powiększona. Zostało to zinterpretowane na Twoją korzyść jako dwie przestrzeliny, czyli dwie alfy (2x 5 pkt minus 10 pkt za no-shoota). Gdybyśmy literalnie podchodzili do tematu to miałbyś 1x alfa, 1x miss, 1x no-shoot. Więc wyszedłbyś na tym gorzej. Twoja strategia teraz polega na tym, że zaliczona Ci została dodatkowa alfa i chciałbyś re-shoota, mimo swojego trafienia w PT.

Rafał, powodzenia Ci życzę w zawodach rankingowych z takim podejściem.

I przypominam również, że to nie były zawody IPSC, tylko zawody dynamiczne według przepisów IPSC i według regulaminu organizator ma prawo do zmiany interpretacji tego regulaminu. Gdybyś nie trafił w PT nie byłoby tematu.

Awatar użytkownika
wodnikszuwarek
Posty: 174
Rejestracja: 2015-09-05 15:55
Lokalizacja: Rybnik

Re: Turniej dynamiczny 22.10.2017

Post autor: wodnikszuwarek » 2017-10-23 17:38

Rafał nie bardzo wiem co Ty do mnie masz ale zarzucaniem mi kłamstwa i fałszowania wyników posuwasz się za daleko,Po spisaniu wyników z tarcz zaliczyłem Ci dwie alfy z którymi się zgodziłeś po czy zauważyłem przestrzelinę w tarczy no shot .Miałeś prawo zgłosić protest i zażądać powtórzenia przebiegu ,nie zrobiłeś tego a podpisałeś metryczkę.Ja niczego nie zignorowałem ,stwierdziłem fakt przestrzeliny w tarczy no shot .Mam prawo sie mylić ale od prostowania moich pomyłek jest sędzia główny .Opóźnienie w zawodach nie miało najmniejszego wpływu na moją decyzję .A bezczelnym kłamstwem z twojej strony jest twierdzenie że nikt na zawodach nie otrzymał kopi metryczki .Ja osobiście nalegałem na zastosowanie metryczek które przywiozłem (z kopią ) po mimo sporych z nimi kłopotów z powodu deszczu .Agnieszka wydawała je każdemu kto je chciał .Ona też Cie nie lubi? czy jej w ogóle nie chciałeś jej od niej. Przytaczasz przepisy IPSC które jak twierdzisz znasz a robisz dym po zawodach gdzie nie masz do tego prawa i oskarżasz mnie o fałszerstwo Twojego wyniku. Nie wiem o jakich stosunkach osobistych miedzy nami mówisz ,ale jak wpisałeś się do klubu zamieniłem z tobą ledwie parę zdań .

Awatar użytkownika
Rafał Poleszak
Posty: 247
Rejestracja: 2015-06-17 07:18
Kontakt:

Re: Turniej dynamiczny 22.10.2017

Post autor: Rafał Poleszak » 2017-10-23 22:19

Tomku i Jarku uwielbiam te dyskusje z wami bo zmuszają mnie, Misia o małym rozumku, do wzniesienia się na szczyty intelektualnego odkłamywania alternatywnej rzeczywistości. Nie wiedząc dlaczego, sygnalizując problem, miałem nadzieję, że ta dyskusja potoczy się inaczej niż zwykle, bo kiedy ja mówię że "pada deszcz" wy mówicie że "mam dziurę w spodniach", ale jest jak jest więc reasumuję.
Jarku gdzie napisałem że sfałszowałeś wyniki i zarzucam ci kłamstwo?? Zarzucam tylko, że wedle przepisów powinieneś powtórzyć mój przebieg a moją uwagę na ten temat zignorowałeś, łamiąc regulamin co zafałszowało wynik

Przestrzelin było 11 a strzałów 10 - fakt
Zasygnalizowałem ten fakt sędziemu - fakt
Jarek zaliczył noshoota mimo wszytko i nie powtórzył przebiegu choć powinien według przepisów - fakt
Zaliczona podwójna alfa nakładająca się na siebie, widoczna bez kalibromierza dlatego nie było powodu aby jej nie zaliczyć (Szymon) - fakt
Jeden sędzia stwierdził, że pewnie odkleiła się jedna naklejka więc powinno się zastosować pkt. 9.1.4.1 regulaminu IPSC - reshoot - fakt
Podpisałem metrykę - fakt
Zgłosiłem się jeszcze raz do Jarka z filmem i zostałem zignorowany - fakt
Poprosiłem Agnieszkę o kopię metryczek, odpowiedziała że nie da bo będzie miała bałagan - fakt
Nie wniosłem oficjalnego protestu - fakt
Inne osoby z mojego składu nie dostały metryczek - fakt
6 innych osób które pytałem na FB z innych składów nie dostały kopii metryczek - fakt
Mam żal o to nie pozwolono mi powtórzyć przebiegu - fakt
Czy złamanie regulaminu mogło mieć wpływ na miejsca medalowe - fakt

tak czy inaczej jak to u nas mawiamy "albo wygrywasz albo się uczysz" dlatego też, to była cenna lekcja

Zawody mi się podobały, tory były ciekawe, fajnie że ruszyła u was dynamika, do zobaczenia na osi.
Meblarz www.Edus-Meble.pl
Instruktor TKD www.tkd.rybnik.pl
Nauczyciel j. angielskiego

Awatar użytkownika
wodnikszuwarek
Posty: 174
Rejestracja: 2015-09-05 15:55
Lokalizacja: Rybnik

Re: Turniej dynamiczny 22.10.2017

Post autor: wodnikszuwarek » 2017-10-23 22:44

Zarzucam tylko, że wedle przepisów powinieneś powtórzyć mój przebieg a moją uwagę na ten temat zignorowałeś, łamiąc regulamin co zafałszowało wynik
Nikogo nie zignorowałem ,jak napisałem Ci powyżej miałeś prawo odwołać się od mojej decyzji do sędziego głównego bo mam prawo się pomylić .Doskonale zdajesz sobie sprawę ze podpisanie metryczki kończy wszelka dyskusje i zamyka sprawę .Wyciąganie tego po zawodach jest niczym innym jak zarzucaniem mi oszustwa a na to nie pozwolę.

Feyrathon
Posty: 56
Rejestracja: 2017-04-07 21:14

Re: Turniej dynamiczny 22.10.2017

Post autor: Feyrathon » 2017-10-23 23:23

A tak poza tematem, co był za 1sze miejsce w Turnieju? Złote Lambo? Pakiet na Hawaje? Czy ogólnie dobre samopoczucie i mozliwośc weryfikacji swoich umiejętności z innymi?

Bo może nie rozumie o co cała inba się odbywa :)

Awatar użytkownika
mskrzynski
Posty: 11
Rejestracja: 2016-07-10 16:53
Lokalizacja: Gliwice/Katowice

Re: Turniej dynamiczny 22.10.2017

Post autor: mskrzynski » 2017-10-24 17:36

:) to tak żeby wbić kij w mrowisko ... nie wiem jak to się stało ale mam wszystkie 5 kopii metryk, więc nie wiem ... może to inne zawody były :)

Awatar użytkownika
AdamK
Posty: 412
Rejestracja: 2016-02-10 09:18

Re: Turniej dynamiczny 22.10.2017

Post autor: AdamK » 2018-02-25 20:55

Kiedyś na stronie klubu wisiał plik z wynikami poszczególnych zawodników (myślę o tabelce IPSC: stage, factor, pts, A, C, D, MI, NS, PT, time).

Czy ten plik można gdzieś jeszcze zdobyć?

Awatar użytkownika
TommyT
Posty: 2034
Rejestracja: 2014-10-01 13:43

Re: Turniej dynamiczny 22.10.2017

Post autor: TommyT » 2018-02-26 15:20

A nie był to tylko wydruk z programu Stefana na strzelnicy?
Bo komunikat jest jeden i raczej nikt niczego nie kasował.

Awatar użytkownika
tommi
Posty: 3786
Rejestracja: 2014-10-01 11:48
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Turniej dynamiczny 22.10.2017

Post autor: tommi » 2018-02-26 15:46

Wiem że Stefan coś takiego prezentował
pozdrawiam Tommi

ODPOWIEDZ