wniosek o rozszerzenie pozwolenia

Wszelkie pytania dotyczące dokumentów, klubu, członkostwa.
Awatar użytkownika
MarcinŁ
Posty: 511
Rejestracja: 2016-12-14 16:50
Lokalizacja: Rybnik

Re: wniosek o rozszerzenie pozwolenia

Post autor: MarcinŁ » 2020-04-11 20:18

Piękne Raczki

Awatar użytkownika
woytas
Posty: 1734
Rejestracja: 2015-04-17 14:15
Lokalizacja: Smolniok
Kontakt:

Re: wniosek o rozszerzenie pozwolenia

Post autor: woytas » 2020-04-13 16:04

Sew to pochwal się na ile dostałeś rozszerzenie

Awatar użytkownika
Severin
Posty: 243
Rejestracja: 2015-11-21 15:12

Re: wniosek o rozszerzenie pozwolenia

Post autor: Severin » 2020-04-14 12:20

Wnioskowałem o 4 i dostałem 4. I tak nie mam miejsca na więcej.To tak, żeby mieć w rezerwie promesy. Bo może się coś trafi :)

Awatar użytkownika
John Doe
Posty: 175
Rejestracja: 2016-09-20 17:45
Lokalizacja: OK

Re: wniosek o rozszerzenie pozwolenia

Post autor: John Doe » 2021-09-14 19:17

Moje ukochane WPA Opole nie przestaje mnie zadziwiać. Wystąpiłem o rozszerzenie kolekcjonerki, raptem o całe 4 sztuki, mając nadzieję że przejdzie w miarę bezproblemowo.Załączyłem zaświadczenia z naszego klubu i Braterstwa. Oto co mi odpisali :

Obrazek

A teraz przyznawać się kto ma stenogramy ze spotkań na strzelnicy, listy obecności na imprezach organizowanych przez klub itp :lol:
Czyli mam im dostarczyć dokumenty które nie istnieją... Ew niech sobie skserują książkę rejestru pobytu na strzelnicy i wzywają na świadków osoby będące w tym samym czasie. Będą weryfikować czy spotkanie było wystarczająco kolekcjonerskie :lol:

Pomijając brak podstawy prawnej do takich żądań to jak WPA sobie wyobraża wystawy, skoro niedawno nawet wesela ograniczano. Paranoja...

WPA Katowice też takie dowcipne?

Awatar użytkownika
tommi
Posty: 3785
Rejestracja: 2014-10-01 11:48
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: wniosek o rozszerzenie pozwolenia

Post autor: tommi » 2021-09-14 20:48

Nie sa uprawnieni do pozyskiwania informacji kto i kiedy byl na strzlenicy. Nigdy nie xerowalem ksiazki i tego nie zrobie. Moge podpisac sie od pismem w ktorym wymienimy kiedy byles na strzelnicy.
pozdrawiam Tommi

Awatar użytkownika
TommyT
Posty: 2034
Rejestracja: 2014-10-01 13:43

Re: wniosek o rozszerzenie pozwolenia

Post autor: TommyT » 2021-09-14 21:34

Strasznie się niektórzy tym podniecają.
Ale popatrzcie bardziej spokojnie i pragmatycznie.
Muszą mieć podkładkę, dla urzędnika papier się liczy, że dany delikwent "wykazuje zaangażowanie" w sport czy kolekcjonerstwo.
To dla nich dupochron, na jakiej podstawie wydają decyzję.
Wymyśl coś, daj im i pewnie dostaniesz.
Wielu z nas niestety podchodzi do tego w stylu - "no napisałem że chcę, to dawać i co się qwa czepiacie"

Awatar użytkownika
John Doe
Posty: 175
Rejestracja: 2016-09-20 17:45
Lokalizacja: OK

Re: wniosek o rozszerzenie pozwolenia

Post autor: John Doe » 2021-09-14 23:20

Nie należę do pieniaczy czy osób które uważają że wszystko im się należy ;)
Przy każdym postępowaniu używam wzorów pism kolegów z klubu podlegających pod WPA Katowice. I za każdym razem WPA Opole robi jakieś problemy, przeciąga postępowanie i odrzuca wniosek. Mając takie same argumenty, staż, większą ilość startów otrzymuję odmowę lub mniejszą ilość jednostek. Pewnie powinienem załączyć list z podziękowaniami od Muzeum Narodowego czy coś w ten deseń....

Chętnie poczytam rady kolegów po lufie, nie bardzo wiem co mam "wyprodukować" żeby biurwa była syta. Sugestie wytwarzania protokołów ze spotkań kolekcjonerskich z wsteczną datą brzydko mi pachną. A niestety nie zdążę stworzyć "udokumentowanej" aktywności kolekcjonerskiej przed terminem w którym mam uzupełnić wiosek.

Awatar użytkownika
TommyT
Posty: 2034
Rejestracja: 2014-10-01 13:43

Re: wniosek o rozszerzenie pozwolenia

Post autor: TommyT » 2021-09-15 09:31

1. Możesz wystąpić o zawieszenie postępowania do czasu dostarczenia wymaganych dokumentów
2. zastanów się, co zrobiłeś, co można podciągnąć pod żądanie - chociażby udział w klubowych wystawkach (dawno, ale były), teraz będzie piknik - Prezes pewnie może wystawić pismo zaświadczające, a jakbyś miał jakieś zdjęcia to już wogóle
Jeśli nic nie robiłeś "w kierunku kolekcjonerskim" - cóż - czas zacząć ... :)

Awatar użytkownika
John Doe
Posty: 175
Rejestracja: 2016-09-20 17:45
Lokalizacja: OK

Re: wniosek o rozszerzenie pozwolenia

Post autor: John Doe » 2021-09-15 11:19

Ad 2
W piknikach brałem udział,w paru eventach wystawkowych też, jednak bez pism,dyplomów i nie wiem czy moja mało fotogeniczna gęba jest gdzieś na zdjęciach ;)
Ciekawe że przy rozszerzeniu pozwolenia sportowego WPA Opole odrzuciło starty z okresu powyżej 2 lat...

Awatar użytkownika
kokon
Posty: 316
Rejestracja: 2017-03-19 11:11

Re: wniosek o rozszerzenie pozwolenia

Post autor: kokon » 2021-09-15 12:05

Radek, też tak miałem, chcieli dowodów. Tomek dopisał do standardowego pisma o członkostwie listę wystaw, pikników itd. które klub organizował i to wystarczyło jako dowód.

ODPOWIEDZ